KEYCAGE Aluminium

KEYCAGE Aluminium ***

990 Kč
S DPH
Inteligentní klíčový organizér vyrobený z vysoce pevného hliníku 7075 T6 - vyrobený v Německu.

***Tento produkt není žádným způsobem spojovaný s výrobkem I-CLIP, jedná se o produkt jiného výrobce z Německa. Nabízíme samostatně jako doplněk.
Barva
Počet

Použitím nejkvalitnějšího a nejstabilnějšího hliníku v letecké kvalitě jsme dokázali omezit hmotnost KEYCAGE AL7075 T6 na pouhých 17 g, ne více než jediný klíč. S cirkulujícím poloměrem 1 mm je KEYCAGE AL7075 T6 skutečným pohlazením. K dispozici v 9 eloxovaných barvách. Používáme tento materiál při výrobě závodních komponentů v cyklistice a závodních vozech. 

KEYCAGE je organizátor klíčů, který je kompaktnější a stylovější než svazek klíčů! Nepořádek a otvory v kapsách jsou díky 

KEYCAGE minulostí; vaše klíče jsou elegantně uloženy a čisté díky designu šetřící místo. KEYCAGE je dodáván ve dvojitém asymetrickém provedení, což znamená, že můžete najít své nejdůležitější klíče, aniž byste museli hledat. Když uchopíte KEYCAGE, hned najdete klíč, který chcete, skvělý ve tmě a při přenášení dalších věcí. Síla vyklopení klíčů je individuálně nastavitelná pomocí točivého momentu šroubů. 

KEYCAGE lze sestavit s 1-14 klíči; šrouby z nerezové oceli o délce 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 a 22 mm jsou součástí balení. Zahrnuta je smyčka z nerezové oceli, kde můžete opravit např. klíč od auta. To lze vložit do KEYCAGE místo klíče. Zahrnuty jsou také 2 ks. Distanční vložky ze skleněných vláken vyztužené 2,5 mm / 16 ks. 0,5 mm teflonové rozpěrky pro minimalizaci tření mezi klíči / imbusovým klíčem pro montáž
1 ks